Страхування від нещасних випадків

Нещасним випадком є раптова, випадкова, незалежна від волі Застрахованої особи подія, внаслідок якої сталася тимчасова або стійка втрата працездатності або смерть Застрахованої особи, а саме:

травма, опік, обмороження, випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, недоброякісними продуктами (за винятком сальмонельозу, дизентерії), хімічними речовинами, ліками, захворювання на ботулізм, кліщовим енцефалітом, поліомієлітом, сказом. Нещасними випадками також є: утоплення, ураження блискавкою або електричним струмом, укус тваринами або отруйними комахами, зміями, в результаті випадкового попадання у дихальні шляхи стороннього предмета, неправомірних дій третіх осіб.

  • Договір страхування може бути укладений як фізичною особою, так і підприємством, установою та організацією будь-якої форми власності;
  • Договір може бути укладений на будь-який термін від одного дня до одного року;
  • Страхова сума встановлюється за бажанням страхувальника без обмеження граничного розміру;
  • Тарифна ставка залежить від варіанту страхування, професії страхувальника та ін.;
  • Страхова виплата в залежності від тяжкості травми виплачується у відсотковому відношенні від страхової суми за кожен день лікування. У разі смерті від нещасного випадку виплачується страхова сума в повному розмірі.
  • При отриманні кредиту в банку програма страхування від нещасного випадку передбачає страхове покриття тільки на випадок смерті або встановлення інвалідності в результаті нещасного випадку за зниженим тарифом.

При страхуванні за рахунок коштів підприємства можна врахувати тільки ті травми, які відбуваються на підприємстві, а можна і розширити умови і внести відповідальність за побутові травми, виплати в разі смерті та інше.

  • За адміністрацією залишається право вибору кого і від яких ризиків застрахувати, а також сума, на яку буде застрахований кожен працівник;
  • У нашій компанії можуть придбати страховий поліс зі страхування від нещасного випадку спортсмени, які беруть участь в змаганнях, споживачі послуг різних спортивних установ (фітнес-клубів, спорткомплексів, басейнів і т.д.), а також туристи, які подорожують по Україні.

За детальною інформацію звертайтеся до найближчої філії ПрАТ «СК «Оранта-Січ»
або до департаменту майнового страхування за телефоном (061) 764 87 27.

 

Пролистать наверх