Страхування майна

Страхування домашнього майна, що належить громадянам

За договором страхування можна застрахувати як все майно, включаючи саму квартиру, так і окремі його групи або предмети.

Договір страхування забезпечує страховий захист у разі пошкодження або знищення майна в результаті пожежі, стихійних лих, вибухів, аварій водопровідних і каналізаційних систем, неправомірних дій третіх осіб та інших непередбачених подій.

За страхувальником залишається право визначення страхової суми, на яку буде застраховано його майно, варіанти страхування, а також набору страхових ризиків.

Розмір тарифної ставки залежить від виду майна, ступеня ризику і місцезнаходження майна.

У нашій компанії можна застрахувати майно, що перебуває не тільки в квартирі, житловому будинку або на дачі, а й на вулиці, на роботі, у відрядженні.

При укладанні договору страхування домашнього майна, страхувальник має можливість одночасно укласти договір страхування відповідальності на випадок нанесення з його вини шкоди майну, що належить третім особам.

Страхування будівель, що належать громадянам

В нашій страховій компанії можна укласти договір страхування будівель, житлових будинків, дач, садових будиночків, гаражів та інших будівель.

За бажанням страхувальника договір може бути укладений як на все, так і на окремі будівлі, що знаходяться на відведеній йому земельній ділянці, а також на частки цих будівель, що належать страхувальникові.

Компанія несе відповідальність за знищення або пошкодження будівель чи їх елементів в результаті пожежі, стихійних лих, вибухів, аварій опалювальної, каналізаційної та водопровідної систем, а також неправомірних дій третіх осіб.

Страхування проводиться на будь-які страхові суми в межах, дійсної вартості будівель.

Тарифна ставка залежить від місцезнаходження будови, варіанти страхування, ступеня ризику.

Постійним клієнтам нашої компанії надається можливість укласти договір страхування за зниженими тарифними ставками і сплатити страховий платіж у розстрочку.

Є можливість укласти договір страхування будови, який оформлюється під заставу для отримання кредиту в банку.

Страхування майна юридичних осіб

Ми пропонуємо Вам найбільш популярні види страхування майна юридичних осіб: будівель, споруд, обладнання, ТМЦ, сільськогосподарської техніки та інших видів майна.

Страхування проводиться за дійсною вартістю об’єктів страхування від пошкодження або їх загибелі внаслідок стихійних лих, пожежі, неправомірних дій третіх осіб, аварій.

На вибір пропонується різне поєднання ризиків індивідуально для кожного клієнта.

Страхова сума визначається за погодженням сторін відповідно до вартості застрахованого майна.

Страховий тариф встановлюється в залежності від набору ризиків, страхових сум, франшизи, ймовірності настання страхової події.

Виплата страхового відшкодування проводиться в розмірі прямого збитку.

За детальною інформацію звертайтеся до найближчої філії ПрАТ «СК «Оранта-Січ» або до департаменту майнового страхування за телефоном (061) 764 87 27.

Пролистать наверх