Страхування агроризиків

Комплексне (мультиризикове) страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур

Комплексним вважається страхування від усіх нижчеперелічених ризиків: заморозку, ожеледі, вимерзання, випрівання, крижаної кірки, випадіння рослин, сильного вітру, видування, шквалу, граду або удару блискавкою, землетруси, лавини, земельного зсуву, земельного або земельно-водного селю, пожежі, бурі, урагану, бурану, зливи, затоплення, повені, посухи або зневоднення на землях, які підлягають вимушеного зрошенню, епіфітотіческого розвитку хвороб, розмноження шкідників рослин, протиправних дій третіх осіб.

Страхова сума з комплексного страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур визначається в межах його вартості, яка розраховується шляхом множення показників врожайності за попередні 3-5 років, площі посівів страхованої культури та вартості одиниці врожаю, визначеної на момент страхування.

Страхові тарифи встановлюються від 3,5 до 7% від страхової суми і залежать від ступеня ризику, площі посівів, прийнятих на страхування та строків страхування.

Страхування майбутнього врожаю та посівів сільськогосподарських культур

Страхування проводиться від ризиків, які можуть призвести до зниження врожайності, пошкодження або загибелі посівів внаслідок — вимерзання, вимокання, випрівання, вторинних хвороб рослин, ґрунтовий кірки, зливи, пилової бурі, пожежі, суховію, тривалих (затяжних) дощів.

Аграрії можуть забезпечити захист врожаю як від одного так і від декількох ризиків. Страхова сума визначається:.

 1. При страхуванні врожаю — на підставі страхової вартості сільськогосподарської культури та рівня страхового покриття.
 2. При страхуванні посівів — в межах витрат на посів і вирощування культури або в межах вартості врожаю.

Страхові тарифи встановлюються від 0,2 до 8% від страхової суми і залежать від виду культури, набору ризиків, ступеня ризику, площі посівів, прийнятих на страхування.

Варіанти страхування:

 • Повна загибель посівів на всій або частині застрахованої площі. Збиток визначається виходячи з фактично загиблої площі посівів культури.
 • Фактичні втрати застрахованого врожаю. Збиток визначається виходячи з вартості кількісних втрат отриманого врожаю.

Обов’язковою умовою при укладенні договору страхування є огляд стану посівів фахівцями «СК «Оранта-Січ», а так само дотримання сільськогосподарським підприємством всіх агротехнічних прийомів по вирощуванню культур, що приймаються на страхування.

Страхування тварин

У ПрАТ «СК «Оранта-Січ» за договором страхування можуть бути застраховані велика рогата худоба, коні, кози, свині, вівці, домашня птиця, кролі, хутрові звірі та інші тварини.

 • Договір страхування передбачає страховий захист тварин від крадіжки, а також загибелі в результаті хвороб, стихійних лих, нещасних випадків.
 • Договір укладається за умови страхування в господарстві всіх тварин даного виду та вікової групи.
 • Страхова сума встановлюється в межах вартості сільськогосподарських тварин за цінами, що діють на момент укладання договору страхування на підставі документів, що підтверджують вартість сільськогосподарських тварин.
 • Страхові премії встановлені від 1% залежно від виду тварини, і страхових ризиків. Страхувальникові надається можливість сплатити страховий платіж у розстрочку.
 • Для постійних клієнтів нашої компанії існує система пільг, можливість укладання договорів страхування за зниженими тарифами.

Страхування майна аграргних товаровиробників

Будівлі, споруди, сільгосптехніка, транспортні засоби, інвентар, продукція, сировина та матеріали.

Переваги укладення договорів страхування агроризиків в ПрАТ «СК «Оранта-Січ»

 • багаторічний досвід роботи зі страхування та перестрахування сільськогосподарських ризиків;
 • обгрунтовані і конкурентоспроможні тарифи;
 • кваліфіковані спеціалісти;
 • наявність знижок і пільг.

За детальною інформацію звертайтеся до найближчої філії ПрАТ «СК «Оранта-Січ» або до департаменту майнового страхування за телефоном (061) 764 87 27.

Пролистать наверх