Ліцензії

Ліцензії, видані ПрАТ «СК «Оранта-Січ» Національною комісією, що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг(безстроково):

1.   Страхова діяльність у формі обов’язкового страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об’єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об’єкти та об’єкти, господарська діяльність на яких, може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру.
2.   Страхова діяльність у формі добровільного страхування вантажів та багажу (вантажобагажу).
3.   Страхова діяльність у формі добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.
4.   Страхова діяльність у формі добровільного страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту).
5.   Страхова діяльність у формі добровільного страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту).
6.   Страхова діяльність у формі добровільного страхування майна (крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та іншихвидів водного транспорту), вантажів та багажу ( вантажобагажу).
7.   Страхова діяльність у формі добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного).
8.   Страхова діяльність у формі добровільного страхування від нещасних випадків.
9.   Страхова діяльність у формі обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.
10. Страхова діяльність у формі добровільного страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)).
11. Страхова діяльність у формі обов’язкового особистого страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд).
12. Страхова діяльність у формі добровільного страхування фінансових ризиків.
13. Страхова діяльність у формі добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби.
14. Страхова діяльність у формі обов’язкового страхування цивільної відповідальності громадян України, які мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї.
15. Страхова діяльність у формі обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
16. Страхова діяльність у формі обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів.
17. Страхова діяльність у формі добровільного медичного страхування (безперервного страхування здоров’я).
18. Страхова діяльність у формі обов’язкового страхування предмету іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування.
19. Страхова діяльність у формі добровільного страхування сільськогосподарської продукції.

Пролистать наверх