Главная / Нормативная база
  • Страхование имущества
  • Медицинское страхование
  • Страхование Осаго
  • Страхование автотранспорта
  • Туристическое страхование
  • Транспортное страхование
  • Страхование ответственности
Нормативная база

Постанова Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2002 р. N 1788 «Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яка може бути заподіяна пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного і санітарно-епідеміологічного характеру».

Закон України вiд 01.07.2004 № 1961-IV «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Постанова Кабінету Міністрів України від 1 червня 2002 р. N 733 «Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів».

Постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. N 402 « Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї».

Постанова Кабінету Міністрів України від 14 серпня 1996 р. N 959 «Про затвердження Положення про обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті».

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 червня 2003 р. N 953«Про обов'язкове страхування цивільної відповідальності за ядерну шкоду».

Закон України вiд 07.03.1996 № 85/96-ВР«Про страхування».


Інформація з сайту Верховна Рада України

ON-LINE консультация
Вопрос-Ответ
Ф.И.О:
E-mail:
ГОЛОСОВАНИЕ И ОПРОСЫ
Из каких источников Вы узнали о страховой компании?
69104, г. Запорожье
ул. Европейская, 16
Все права защищены.
2011 Страховая компания “Оранта-Сич”
Веб-студия "Матис". Разработка и поддержка сайта